Індивідуальна консультація - Практическая психология
ПОСЛУГИ ПСИХОЛОГА

ІНДИВІДУАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Потрібні слова, сказані у потрібний час, змінюють життя

Особиста терапія – це допомога у вирішенні важливих життєвих питань та ситуацій. Результат особистого консультування – із проблем у ресурсний стан

map

Внутрішня свобода та гармонія

Розуміння себе та своєї природи

Вміння будувати особисті межі

Інструменти самодопомоги та самозцілення

map

Внутрішня свобода та гармонія

Розуміння себе та своєї природи

Вміння будувати особисті межі

Інструменти самодопомоги та самозцілення

ОЛЬГА СМІРНОВА

  1. Психотерапевт з більш ніж 30-літнім стажем.
    Засновник Міжнародної Академії Розвитку Особистості
  2. Кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри психології
  3. Автор освітніх і тренінгових програм для людей і бізнесу 
  4. Фізіогноміст, психодіагност, верифікатор, профайлер 
ХТО ПРОВОДИТЬ КОНСУЛЬТАЦІЮ

ОЛЬГА СМІРНОВА

  1. Психотерапевт з більш ніж 20-літнім стажем.
    Засновник Міжнародної Академії Пізнання Особистості
  2. Кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри психології
  3. Фізіогноміст, психодіагност, верифікатор, профайлер
  4. Автор освітніх і тренінгових програм для людей і бізнесу

З ЧИМ Я ПРАЦЮЮ

  • Невпевненість, занижена самооцінка, неприйняття себе
  • Стрес, важка втрата, непережите горе, розлучення
  • Негативні емоції: образа, тривога, агресія, роздратування
  • Страхи, фобії, панічні атаки, нав'язливі думки
  • Прикордонні стани, нав'язливі думки
  • Психосоматичні захворювання (питання здоров'я)
  • Сексуальні проблеми та дисфункції психологічного характеру
  • Любовна залежність
  • Труднощі у взаєминах, самотність
  • Інші проблеми психологічного характеру
  • Питання розвитку та гармонізації особистості
ЩО ВИ ОТРИМАєте

РЕЗУЛЬТАТ ТЕРАПІЇ

ВНУТРІШНЯ СВОБОДА ТА ГАРМОНІЯ

РОЗУМІННЯ СЕБЕ ТА СВОЄЇ ПРИРОДИ

ВМІННЯ БУДУВАТИ ОСОБИСТІ КОРДОНИ

Інструменти самодопомоги та самозцілення

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

НАЙЧАСТІШІ ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

З радістю придумала чарівну таблетку для найшвидшої допомоги клієнту, але не завжди це залежить від психолога. Найголовніше питання завжди в голові у людини. А з нею треба працювати дбайливо, бо психіка людини має поступову зміну.

Кількість сесій залежить від запиту (проблеми) клієнта. Наприклад, при панічних атаках потрібно 3-5 сесій. Традиційна медицина витрачає роки і багато грошей клієнта на вирішення цього завдання йдуть роки.

Також кількість сесій залежить від ступеня душевної проблеми: це невелика подряпина, садна або глибока рана.

Всі консультації різні та час вирішення питання, перш за все, залежить від самого клієнта. Хтось рухається до вирішення своїх питань як гепард, а хтось як равлик. Кожна людина має свій темп і темперамент.

Час та кількість сесій обговорюється на першій зустрічі з психологом. Професійний підхід до проблеми, ретельне дослідження та системність роботи дозволяють полегшити ситуацію клієнта, скоригувати емоції та стан.

Наші переваги — уміння працювати швидко та результативно, адже час — цінний ресурс. Знання психодіагностики та вміння зчитувати емоції, темперамент людини за зовнішніми фізіогномічними, тілесними ознаками та жестами, дають можливість швидко зорієнтуватися у життєвій ситуації клієнта, оцінити його емоційний стан та знайти вихід із складної ситуації.

Ви наважилися сходити до психолога та вирішити проблему свого життя. Але як правильно вибрати? Як не помилитися у професіоналізмі психолога?

Перш за все психолог повинен бути вам симпатичний як людина. Подивіться на фото психолога, зателефонуйте. Коротко в одному реченні позначте вашу проблему. Почувши голос, ваша інтуїція підкаже вам, чи це ваша людина.

До професійних психологів висуваються такі вимоги:

1. Наявність вищої психологічної освіти. Дипломи мають бути розташовані на видному для клієнта місці (сайті).

2. Психолог має бути офіційно зареєстрованим, мати свідоцтво приватного підприємця або бути офіційно оформленим на роботі.

На сьогоднішній день психологи та психотерапевти, що самостійно працюють, віднесені до категорії 86.90.0 — Інша діяльність у сфері охорони здоров'я, 86.90.18 «Послуги у сфері психічного здоров'я». Звертаючись до офіційно оформленого психолога, клієнт має гарантію, що його намагатимуться обслуговувати якісно та в негативному випадку клієнт має важелі управління та захист в особі офіційних органів та законодавчих актів.

3. Наявність власного кабінету.

4. Наявність спеціальної підготовки у необхідній галузі. Клієнт має право попросити сертифікати навчання.

5. Проходження власних супервізій, тренінгів та ін. Клієнт має право дізнатися ПІБ супервізора психолога. Для допомоги клієнтам психолог має сам бути гармонійною особистістю. Погодьтеся, що сімейну консультацію краще проведе жінка, яка має відповідний життєвий та професійний досвід.

6. Психолог повинен бути прийнятий серед своїх колег і постійно підтверджувати свій професійний досвід проходженням сертифікованих тренінгів.

7. Психолог не має права маніпулювати клієнтами, приймати подарунки, послуги та ін.

8. Психолог не має права вступати в сексуальні та особисті стосунки з клієнтом.

9. Розмова має бути конфіденційною. Використання інформації (для книги, на тренінгу, під час навчання молодших спеціалістів та ін.) може бути лише з дозволу клієнта з попередньою зміною імені, міста та ін. даних. Виняток становлять випадки, коли психологу стала відома інформація про загрозу життю та здоров'ю людини.

10. Психолог не має права консультувати своїх близьких людей та друзів.

11. Психолог немає права давати оцінку клієнту (поганий чи хороший). Професійний психолог повинен мати високий рівень прийняття. Тобто приймати клієнта таким, як він є.

12. Психолог не дає порад, а допомагає клієнту прийняти правильне рішення для клієнта. У ході консультації клієнт отримує можливість ширше поглянути на його ситуацію, в якій він перебуває, оцінити свою роль у ній, змінити своє ставлення, а також свою поведінку. Завдання психолога у тому, щоб полегшити стан клієнта через усвідомлення його проблем.

13. Одяг психолога має бути пастельних, не яскравих тонів. Забороняється використання яскравого макіяжу та ін. відволікаючих елементів зовнішності.

14. Психолог повинен дотримуватися Етичного кодексу психолога.

Це питання хвилює багатьох клієнтів.

Найважливіше під час роботи з психологом - це відвертість, тобто відкритий вираз своїх почуттів, емоцій, переживань. Адже клієнт приходить і платить гроші за результат, а не за ігри з психологом «здогадайтеся, мовляв, самі». Професійним психологом має бути людина з високим почуттям емпатії (розумінням емоційного стану людини), прийняття клієнта таким, як він є, співпереживанням, співчуттям, професійним та життєвим досвідом.

Страх про поширення інформації цілком зрозумілий. Але, по-перше, психолог, повинен дотримуватися правил конфіденційності, прямо зазначені у Кодексі психологів. А по-друге, психолог, який зареєстрований та працює офіційно, дорожить своїм місцем роботи та репутацією. При спілкуванні з психологом, можна уточнити, чи є свідоцтво про реєстрацію, чи може він виписати квитанцію, показати КВЕДи та ін. Психологу, який працює відкрито, нема чого приховувати. Це гарантія безпеки клієнта.

При отриманні практики у професіоналів, психологів навчають «забувати» інформацію на виході з сесії, і згадувати її тільки на наступних сесіях, дотримуючись записів. По-перше, це профілактика синдрому професійного вигоряння, а по-друге, гарантія конфіденційності клієнта.

У випадках, коли для вирішення питання клієнта необхідна консультація іншого фахівця (лікаря, юриста, психіатра, масажиста, стиліста та ін.), психолог може порекомендувати клієнту потрібного фахівця і лише з дозволу клієнта коротко висвітлити ситуацію колезі-професіоналу.

Тривалість психологічної консультації зазвичай близько години. Як показує практика, більшість клієнтів цього часу достатньо. Деякі питання вимагають від 1,5 до 2 години.

Сімейна консультація триває 2 години: 45 хвилин приділяється одному партнеру, 45 хвилин – іншому, а потім загальне поле – 30 хвилин.

Більш тривала консультація є нестандартною, за винятком деяких випадків (наприклад, у разі суїцидальності, де йдеться про життя людини).

Спочатку відповім просто:

Психолог працює з нормою: питання, пов'язані з розвитком, конфліктами, психологічними травмами, різними сімейними проблемами та ін.
Психотерапевт працює з важкими стресами, ПТСР, психосоматичними захворюваннями, прикордонними станами (наприклад, неврози, панічні атаки та ін.), іноді поєднує психофармакологічним лікуванням у психіатра.
Психіатр – лікар, який працює з психічними розладами.
Для вирішення проблеми клієнта психолог та психотерапевт працюють словом, використовують різні психологічні інструменти. Психіатр має право використати медикаментозне лікування.

Для більш розгорнутої відповіді на це питання необхідно дати позначення цих понять:

- Психологічне консультування - це вид психологічної допомоги, який орієнтований на подолання проблем психологічного характеру. У скрутний момент життя клієнта психолог може допомогти подолати стрес, краще зрозуміти життєву ситуацію, прийняти важливе рішення. У ході психологічної консультації у клієнта з'являється можливість ширше поглянути на ситуацію, по-іншому оцінити свою роль у ній, і відповідно правильно для клієнта скоригувати свою поведінку.

- Психотерапія - це метод психологічної корекції для полегшення емоційного стресу, сприйняття у вирішенні психологічних проблем і внутрішніх конфліктів, допомога у зміні тих особистих особливостей та способів поведінки, які заважають реалізації внутрішнього потенціалу в міжособистісних відносинах, роботі та ін. Як видно з вище сказаного, провести чіткий кордон між цими двома видами допомоги не так легко.

Узагальнюючи існуючі погляди фахівців на відміну психологічного консультування та психотерапію, можна сказати, що перший контакт спеціаліста у сфері психологічного здоров'я (тобто психолога, психіатра, сексолога, психотерапевта чи психоаналітика) людини, яка звернеться за допомогою, завжди починається з «консультування», і , залежно від мотивації та складності проблем, може призвести до короткострокової психотерапевтичної роботи над окремою проблемою або до необмеженої за часом інтенсивної психотерапії.

Тривалість та інтенсивність психотерапії суттєво розширює її можливості порівняно з психологічним консультуванням.

«Скільки людей – стільки й думок», йдеться у мудрому життєвому сказанні. Скільки людей – стільки причин для звернення до психолога. Одні приходять до психолога, сподіваючись знайти вихід із складної життєвої ситуації та прийняти важливе зважене рішення, інші чекають від психолога підтримки чи порятунку від душевних страждань, таких симптомів як депресія, страх, тривога, хвилювання і навіть кохання…

За психологічною допомогою звертаються люди, які мають труднощі в особистих, сімейних відносинах, проблемах у сексуальній, професійній, творчій та інших сферах.

Звернення за допомогою до психолога свідчить про усвідомлення потреби щось змінити зі свого життя з одного боку, а з іншого – готовність взяти відповідальність за своє життя. Як каже знаменитий письменник Акунін, взяти управління алмазною колісницею до своїх рук.

Звернення до психолога припускає, що людина взяла відповідальність за своє особисте життя та визнає, що в мені щось не так. Але не всі здатні так міркувати. Найчастіше рішення звернутися до психолога виникає тоді, коли людина розуміє, що щось у її житті повторюється знову і знову, з тим самим сумним результатом.

Консультація психолога – це перший крок, який свідчить про реальне бажання щось змінити в собі, у своєму житті, у своїх особистих стосунках чи професійному житті, і робить цей крок реальнішим.

жива зустріч та онлайн

ПРИЙНЯТНИЙ ДЕНЬ - П'ЯТНИЦЯ

від 1 до 2 годин

ЯК ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

НАШІ КОНТАКТИ З ВСІХ ПИТАНЬ
Замовте зворотний дзвінок, зателефонуйте нам або надішліть своє повідомлення до одного з месенджерів. Сервіс-менеджери дадуть відповіді на ваші запитання та подбають про вас

https://olgasmirnova.com/wp-content/uploads/2021/01/smirnova_socmedia2.jpg

ОЛЬГА СМІРНОВА

Приєднуйтесь до спільноти людей, які цікавляться практичною психологією та психодіагностикою

СОЦІАЛЬНІ МЕДІА

Підберемо курс для Вас

Якщо Ви не знаєте, що вибрати, що більше підійде конкретно під Ваш запит, залиште свої контакти у формі, наш менеджер зв’яжеться та проконсультує з будь-яких питань.